Izposoja gradiva iz šolske knjižnice

Z učenci od 1. do 5. razreda smo dogovorjeni, da knjižnico obiskujejo ob naslednjih terminih:

1.a – četrtek, 2. ura

1.b – petek, 1. ura

2.a,b – sreda, 3. in 4. ura

3.a,b – torek, 2. in 4. ura

4.a – sreda, 5. ura

4.b – ponedeljek, 5. ura

5.a – petek, 2. ura

5.b – sreda, 2. ura

Učenci od 6. do 9. razreda lahko knjižnico obiščejo pred ali po pouku.

Izposojeno gradivo lahko učenci od 1. do 3. razreda  prinesejo v šolo tudi prej in bo počakalo v razredu, za 4. in 5. razred pa imamo v ta namen postavljeno škatlo na hodniku pred razredi.

Ker učenci nimajo prostega dostopa do gradiva, bodo lahko izbirali med »razstavljenimi knjigami«, če pa želijo točno določene, jih  predhodno naročite po elektronski pošti zvonka.spanger@guest.arnes.si ali preko telefona 01 3601 226, lahko pa svoje želje otroci napišejo na listek, ki ga prinesejo v šolo.

VREČKA PRESENEČENJA

Ker vemo, da je od doma včasih težko izbrati, lahko naročite »Vrečko presenečenja«, v kateri bo knjižničarka pripravila izbor  kvalitetnih in priljubljenih knjig.